Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon


15 August, 2021 @0:42

Kasimpasa ka barazuar në ndeshjen e parë të stinorit kundër Hataysporit.

Epërsinë e krijuar në minutën e 18’ nga Eysseric, Kasimpasa nuk arriti ta ruaj dhe pësoi në minutën e 72’ nga Lobjanidze.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, luajti 90 minuta në kvtë ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga International