Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Hadërgjonaj e Sadiku startues ndaj Fenerbahçes

Hadërgjonaj e Sadiku startues ndaj Fenerbahçes


25 April, 2021 @18:56

Kasimpasa sot do të përballet me Fenerbahçen nga ora 19:30.

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj, do të jetë startues në këtë ndeshje.

Edhe Loret Sadiku do të jetë në fushë nga minuta e parë për Kasimtasan.


 
Të gjitha lajmet nga International