Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Drita - Peja

Highlights: Drita - Peja


14 October, 2021 @22:00

Peja e mposhti Dritën me rezultat 81-91.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga