Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Ponte Prizreni

Highlights nga ndeshja Peja - Ponte Prizreni


2 May, 2021 @19:39

Ponte Prizreni e mposhti Pejën në ndeshjen e katërt të serisë gjysmëfinale dhe e barazoi serinë në 2-2.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


PEJA - PONTE PRIZRENI

Ponte Prizreni nuk dorëzohet, finalisti përcaktohet në Prizren

FBK Superliga

Ponte Prizreni nuk dorëzohet, finalisti përcaktohet në Prizren

02/05/21 @ 18:34

Ç3: PEJA - PONTE PRIZRENI

Edhe 10 minuta deri në fund, Ponte Prizreni afër fitores

FBK Superliga

Edhe 10 minuta deri në fund, Ponte Prizreni afër fitores

02/05/21 @ 18:23

Ç2: PEJA - PONTE PRIZRENI

Dallimi 15 pikësh në pjesën e parë

FBK Superliga

Dallimi 15 pikësh në pjesën e parë

02/05/21 @ 17:48

Ç1: PEJA - PONTE PRIZRENI

Ritëm i shpejtë në çerekun e parë nga Ponte Prizreni

FBK Superliga

Ritëm i shpejtë në çerekun e parë nga Ponte Prizreni

02/05/21 @ 17:20

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Ponte Prizreni

FBK Superliga

Pesëshet e para: Peja - Ponte Prizreni

02/05/21 @ 16:53

SONTE NGA ORA 20:15

A do të vjen finalja e radhës për Yllin, apo barazohet seria?

FBK Superliga

A do të vjen finalja e radhës për Yllin, apo barazohet seria?

02/05/21 @ 13:10

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - GoldenEagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - GoldenEagle Ylli

12/05/21 @ 00:21

PAS TRIUMFIT

Egzon Kuqi: Nuk do të ndalemi

FBK Superliga

Egzon Kuqi: Nuk do të ndalemi

11/05/21 @ 23:17

PAS NDESHJES

Erjon Kastrati: Rezultati 3-0 nuk ka qenë real

FBK Superliga

Erjon Kastrati: Rezultati 3-0 nuk ka qenë real

11/05/21 @ 22:59

REAGIMI I KLUBIT NE FACEBOOK

Peja: Rikthehemi fuqishëm vitin tjetër

FBK Superliga

Peja: Rikthehemi fuqishëm vitin tjetër

11/05/21 @ 22:50

REAGIMI I KLUBIT NE FACEBOOK

GoldenEagle Ylli: Po shndritë si asnjëherë më parë

FBK Superliga

GoldenEagle Ylli: Po shndritë si asnjëherë më parë

11/05/21 @ 22:45

FINALS: PEJA - YLLI

Fitore edhe në ndeshjen e tretë, Ylli shpallet kampion i Kosovës!

FBK Superliga

Fitore edhe në ndeshjen e tretë, Ylli shpallet kampion i Kosovës!

11/05/21 @ 22:04

Ç3: PEJA - YLLI

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!

FBK Superliga

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!

11/05/21 @ 21:38

Ç2: PEJA - YLLI

Peja shkon në pushim me avantazh

FBK Superliga

Peja shkon në pushim me avantazh

11/05/21 @ 20:55

Ç1: PEJA - YLLI

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë

FBK Superliga

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë

11/05/21 @ 20:39

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

11/05/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga