Të gjitha lajmet

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!


21 January, 2021 @22:55

Skuadra e Malishevës e ka të qartë synimin e saj kryesor, inkuadrimin në Superligë. Kjo është dëshmuar sot edhe me transferimet “me shumicë”, pasi nënshkruan 7 futbollistë menjëherë, të cilët kanë përvojë edhe në Superligë.

Arbios Thaçi (mesfushor), Viktor Kuka (mbrojtës), Armend Abazi (sulmues), Ardian Hoti (mbrojtës), Bleon Sekiraqa (sulmues), Endrit Asllanaj (mesfushor) dhe Flamur Gashi (portier), janë futbollistët që në stinorin pranveror do ta veshin fanellën e Malishevës.

Dy të fundit, Asllanaj dhe Gashi, do të luajnë në formë të huazimit.


TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

FFK Liga e parë/International

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

25/01/21 @ 18:56

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27

MIQËSORE

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

FFK Liga e parë

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

21/01/21 @ 15:32

TRANSFER

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

21/01/21 @ 12:19


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë