Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOGU

Istogu fillon përgatitjet

Istogu fillon përgatitjet


1 July, 2021 @12:33

Skuadra e Istogut, ka caktuar datën e përgatitjeve për stinorin 2021/22.

Më 12 korrik fillojnë përgatitjen për skuadrën e Istogut.

Istogu në stinorin e kaluar e kishte përfunduar në pozitën e tretë në Grupin A në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë