Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LËNDIME

Italianët e Parisit, largohen në azzurrët

Foto: figc.it

Italianët e Parisit, largohen në azzurrët


29 March, 2021 @23:25

Dy futbollistë të Italisë, që aktualisht janë pjesë e ekipit të Paris St Germainit, Marco Verratti dhe Alessandro Florenzi kanë lënë kampin e kombëtares së tyre për shkak të lëndimeve.

Dyshja nuk do të jetë në gjendje të luajë ndaj Lituanisë të mërkurën dhe do të udhëtojnë për në Paris, për t’iu bashkuar ekipit dhe kontrolleve mjekësore në kryeqytetin francez.

ORARI dhe TABELA

Sipas Tuttomercatowebit, Verratti lëndoi kofshën, ndërsa Florenzi po ndien dhimbje në muskuj, për t’u liruar nga skuadra.

Përndryshe Italia e drejtuar nga Roberto Mancini ka nisur perfekt kualifikimet për Botëror, duke fituar 2 ndeshjet e para dhe nesër do të merr rrugë nga Sofia për në Vilnus për përballjen e fundit kualifikuese të këtij muaji.


ETIHAD

Treshja legjendare e Cityt - do të kenë statujën para stadiumit

Premier League/International

Treshja legjendare e Cityt - do të kenë statujën para stadiumit

29/03/21 @ 22:10

FUTBOLLISTËT

Arrijnë në Spanjë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Arrijnë në Spanjë

29/03/21 @ 21:29

SERGIO AGUERO

Vjen ndarja

Premier League/International/Transfere

Vjen ndarja

29/03/21 @ 21:10

KOSOVA U21

Kosova U21 barazon me Katarin U23

Përfaqësuesja

Kosova U21 barazon me Katarin U23

29/03/21 @ 20:37

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Mason Mount tregon vlerën e tij

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Mason Mount tregon vlerën e tij

29/03/21 @ 16:15

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror