Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERGIO AGUERO

Vjen ndarja

Vjen ndarja


29 March, 2021 @21:10

Ylli dhe njeriu që praktisht e bëri kampion Manchester Cityn pas 5 dekadash, Sergio Aguero, prej kësaj vere do të jetë lojtar i lirë.

Manchester City ka bërë të ditur se argjentinasit 32-vjeçar nuk do t’i ofrohet kontratë e re, ndërsa Agueros i përfundon kontrata me klubin këtë verë.


KOSOVA U21

Kosova U21 barazon me Katarin U23

Përfaqësuesja

Kosova U21 barazon me Katarin U23

29/03/21 @ 20:37

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Mason Mount tregon vlerën e tij

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Mason Mount tregon vlerën e tij

29/03/21 @ 16:15

MEDIA

Duhet të largohet

Premier League/Transfere

Duhet të largohet

29/03/21 @ 15:56

BELGU

Hazard rikthehet në Madrid

La Liga

Hazard rikthehet në Madrid

29/03/21 @ 15:49

PREMIER LEAGUE

Kai Havertz optimist për formën e tij

Premier League

Kai Havertz optimist për formën e tij

29/03/21 @ 15:42

TE SHQIPËRIA

Mesfushori i kombëtares suspendohet për ndeshjen e radhës

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Mesfushori i kombëtares suspendohet për ndeshjen e radhës

29/03/21 @ 15:19

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

TOTTENHAM 1-3 MANCHESTER UNITED

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

Premier League

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

11/04/21 @ 20:32

WEST HAM UNITED - LEICESTER CITY

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

Premier League

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

11/04/21 @ 17:02


 
Të gjitha lajmet nga Premier League