Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

Kapiteni Altin Sylejmani largohet nga A&N

Kapiteni Altin Sylejmani largohet nga A&N


25 November, 2021 @20:07

Kapiteni i skuadrës prizrenase, Altin Sylejmani, është larguar nga skuadra prizrenase A&N.

Sylejmani është larguar nga A&N për shkak të problemeve brenda klubit, dhe pas 3 viteve të kaluara nuk do të jetë më pjesë e skuadrës A&N.

23 vjeçari gjatë afatit kalimtar në janar, pritet t’i bashkohet Lirisë, aty ku ka filluar karrierën e tij, por ende nuk është konkrete.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë