Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZIM

Kika e Ramiz Sadiku ndajnë pikët

Kika e Ramiz Sadiku ndajnë pikët


5 March, 2023 @20:31

Kika 2-2 Ramiz Sadiku [Lirian Ferati, Art Ramadani - Vigan Ademi, Erduan Ibrahimi]


Me këtë barazim, Kika prej 17 ndeshjeve është e gjashta në renditje dhe ka 21 pikë, ndërsa Ramiz Sadiku i teti ka 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë