Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREJ SOT NË SHITJE

Kosova-Andorra, nis shitja e biletave

Kosova-Andorra, nis shitja e biletave


14 March, 2023 @20:53

Përmes një lajmi të botuar në faqen zyrtare, FFK ka bërë të ditur se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Andorra, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024.

Ndeshja Kosova-Andorra është e dyta me radhë në kuadër të kualifikimeve që Kosova do ta luajë në mars, pasi që disa ditë më herët do të jetë mysafire e Izraelit. Ndeshja do të nis në ora 20:45, ndërsa biletat mund t’i blini në web-faqen e FFK-së.

ORARI I TË GJITHA NDESHJEVE DHE TABELAT E GRUPEVE

Çmimet e biletave kanë mbetur të njëjta si në kualifikimet e kaluara, ku Veriu dhe Jugu kushtojnë 5 euro, Lindja 10, ndërsa Perëndimi 20 euro.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova