Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GATI PËR NDESHJE

Kosova-Armenia, 11-shet startuese

Kosova-Armenia, 11-shet startuese


16 November, 2022 @17:18

Alain Giresse ka publikuar 11-shen e tij eksperimentale ndaj Armenisë, për ndeshjen që nis në ora 18:00 në Fadil Vokrri, njëjtë sikurse edhe selektori i mysafirëve Roman Berezovsky.

KOSOVA XI:

Visar Bekaj;
-
Lumbardh Dellova;
Jetmir Haliti;
Ilir Krasniqi;
Leard Sadriu;
-
Eris Abedini;
Muharrem Jashari;
Uran Bislimi;
-
Lirim Kastrati;
Agon Sadiku;
Valmir Veliu.

ARMENIA XI: Buchvev; Haroyan, Mkrtchyan, Hovhannisyan, Hakobyan; Grigoryan, Harutynyan, Dashyan; Babayan, Shaghoyan, Bichakhchyan.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova