Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - GJEORGJIA

Kosova - Gjeorgjia, 11-shet startuese

Kosova - Gjeorgjia, 11-shet startuese


12 October, 2021 @19:25

Ndeshjen e fundit për këtë muaj Kosova e zhvillon sonte në Prishtinë me fillim nga ora 20:45 ndaj Gjeorgjisë.

11-SHET STARTUESE:

KOSOVA: Muric; Vojvoda, Rrahmani, Fazliji, Aliti; Dresevic, Halimi; Celina, Rashica, Rashani; Muriqi.

GJEORGJIA: Loria; Kashia, Dvali, Kakabadze, Giorbelidze; Gvilia, Kvekveskiri; Tsitaishvili, Orkiashvili, Kvaratskhelia; Lobzhanidze.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror