Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Kosova - Ishujt Faroe, 11-shet startuese

Kosova - Ishujt Faroe, 11-shet startuese


19 November, 2022 @19:06

KOSOVA:

Jozef Pukaj;
-
Lumbardh Dellova,
Kreshnik Hajrizi,
Lirim Kastrati,
Donat Rrudhani;
-
Lindon Emërllahu,
Uran Bislimi,
Arianit Ferati;
-
Ermal Krasniqi,
Jetmir Topalli,
Agon Sadiku.

ISHUJT FAROE: Lamhauge; Vatnhamar, Edmundsson, Sorensen, Davidsen; Joensen, Mneney, Vatnhamar, Olsen; Petersen, Jonanesen.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova