Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA FIORITA - BALLKANI

La Fiorita - Ballkani, 11-shet startuese

La Fiorita - Ballkani, 11-shet startuese


19 July, 2022 @19:22

Sonte me fillim nga ora 20:45 Ballkani luan si mysafir i skuadrës La Fiorita në San Marino në kuadër të Konferencë Ligës.

11-shet startuese të skuadrave janë këto:

LA FIORITA: Venturini; Romangna, Brighi, Fatica, Grandoni; Zafferani, Palazzi, Lunadel, Pancotti; Amati, Rinaldi.

BALLKANI: Frashëri; Armend Thaqi, Dellova, Jashanica, Astrit Thaqi; Kuc, Emërllahu, Korenica, Gripshi; Krasniqi, Rrahmani.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League