Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Largohet trajneri i Florent Hadërgjonajt

Largohet trajneri i Florent Hadërgjonajt


22 March, 2021 @20:53

Skuadra e mbrojtësit kosovar, Florent Hadërgjonaj, Kasimpasa, ka larguar nga detyra trajnerin Fuat Çapa.

Me marrëveshje të dyanshme është shkëputur kontrata e trajnerit.

Fuat Çapa ishte trajner i Kasimpasës në 21 ndeshje sivjet dhe ka regjistruar 5 fitore, 4 barazime e 12 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga International