Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI - BESA

Lideri s’gabon në Gjakovë, shqetësuese gjendja e Vëllaznimit

Foto: KF Vëllaznimi

Lideri s’gabon në Gjakovë, shqetësuese gjendja e Vëllaznimit


8 March, 2020 @16:09

Edhe një humbje për Vëllaznimin!

Përkundër përforcimeve gjatë afatit kalimtar dimëror, gjakovarët vazhdojnë me rezultate negative edhe në pranverë.

TABELA AKTUALE

Sot ata u mposhtën 0-2 nga Besa, skuadra lidere e Ligës së Parë, e cila tregoi edhe një herë se është skuadra favorite për t’u ngjitur në Superligë.

Pejanët shënuan nga një herë në secilën pjesë, për t’ia shkaktuar Vëllaznimit humbjen e nëntë sezonale, si dhe për t’u ngjitur në kuotën e 40 pikëve pas 20 ndeshjeve të luajtura.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë