Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Lirim Kastrati shënon në derbin e madh kroat

Lirim Kastrati shënon në derbin e madh kroat


25 April, 2021 @21:14

Lirim Kastrati është regjistruar në listën e golashënuesve në ndeshjen derbi në kampionatin kroat që u zhvillua ndërmjet dy rivalëve të përbetuar, Dinamo Zagreb dhe Hajduk Split.

Kastrati shënoi në minutën 35’ pasi pranoi pasimin e bukur nga mesi i fushës, për ta ndryshuar rezultatin në 2-0 në të mirë të Dinamos.

Për Lirimin ky është goli i dytë në kampionatin kroat.


 
Të gjitha lajmet nga International