Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRI

Lis Behrami anëtar i ri i Vushtrrisë

Lis Behrami anëtar i ri i Vushtrrisë


26 June, 2022 @19:39

Futbollisti që ka qenë pjesë e Kosovës U-15, U-17 dhe U-19, Lis Behrami, është bërë edhe zyrtarisht anëtar i ri i ekipit të Vushtrrisë.

Vushtrria që garon në Ligë të Parë Grupi B, në stinorin e kaluar për pak dështoi të siguronte Superligën, duke pësuar në barazh nga Malisheva.

Kësaj radhe, ekipi ka marrë trajner Alban Dragushën, ish-lojtarin e dikurshëm dhe sot ka zyrtarizuar edhe mesfushorin defanziv si forcë shtesë në ekip.

Në stinorin e kaluar Behrami ka qenë pjesë e Ramiz Sadikut, në ligë të njëjtë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë