Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

CONFERENCE LEAGUE

Livestream: Bodo/Glimt - Prishtina

Livestream: Bodo/Glimt - Prishtina


12 August, 2021 @19:11

Prishtina është duke luajti me skuadrën norvegjeze, Bodo/Glimt, në kuadër të ndeshjes së dytë të rrethit të tretë në Conference League.

Më poshtë ndeshjen Bodo/Glimt - Prishtina mund ta shikoni drejtpërdrejtë.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League