Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - BUDUCNOST

Llapi - Buducnosti, 11-shet startuese

Foto: B.R / FB

Llapi - Buducnosti, 11-shet startuese


14 July, 2022 @18:35

Me fillim nga ora 20:00, sonte Llapi e pret Buducnostin në kuadër të ndeshjes kthyese të rrethit të parë të UEFA Conference League.

Llapi kishte pësuar humbje 2-0 në ndeshjen e parë në Mal të Zi, e për kualifikim i duhet një përmbysje.

11-SHET STARTUESE:

LLAPI: Avdyli; Fernandinho, Krasniqi, Idrizi, Shabani; Ramadani, Fazliu, Rivera; Progni, Maliqi, Firmino.

BUDUCNOST: Dragojevic; Dakic, Adzic, Razanatovic, Durickovic; Mirkovic, Terzic, Jankovic; Dukanovic, Mijovic, Milosevic.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League