Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HAJDUK SPLIT

Lumbardh Dellova prezentohet te Hajduk Split

Lumbardh Dellova prezentohet te Hajduk Split


13 July, 2021 @18:04

Mbrojtësi Lumbardh Dellova, është zyrtarizuar te skuadra kroate Hajduk Split.

Dellova ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2025.

Lumbardhi në stinorin e kaluar ishte njëri ndër më të mirët te Prishtina dhe luajti në formë huazimi.

Ai do ta bart numrin 16 në fanellë, derisa në miqësoret e luajtura ishte startues në çdo ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga International