Të gjitha lajmet

MALISHEVA

Malisheva mbyll afatin kalimtar me 3 përforcime te reja

Malisheva mbyll afatin kalimtar me 3 përforcime te reja

10 September, 2020 @21:49

Skuadra e Malishevës në faqen zyrtare ka bërë të ditur se ka mbyllur afatin kalimtar me 3 përforcime të reja.

Labinot Jashanica, Donart Vitija dhe Sinan Gigollaj kanë nënshkruar me Malishevën.

Malisheva gjendet në Grupin A në Ligën e Parë së bashku me: Istogun, Lirinë, Onixin, Vëllaznimin, A&N, Drenasin, Trepçën, Vushtrrinë dhe Dukagjinin.

SHKENDIJA HAJVALI

Visar Zogiani te Shkëndija

10 September, 2020 @15:40

Ish futbollisti i shumë skuadrave kosovare dhe jashtë si dhe personi që drejton Shoqatën e Futbollistëve të Kosovës, Visar Zogiani,…

KOCEV, HUSEINI & LILA

Tre përforcime te A&N, synim Superliga

Foto: A&N

10 September, 2020 @11:18

Skuadra e re prizrenase, A&N, ditë më parë ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me tre lojtarë të…

FFK

Shtyhet Superliga

8 September, 2020 @23:00

Federata e Futbollit e Kosovës njofton klubet dhe opinionin se Komisioni për Çështje Urgjente i KE-s ka vendosur që fillimi…

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me dy përforcime të reja e mbyllë afatin

4 September, 2020 @12:40

Vëllaznimi ka shtuar në skuadër edhe dy përforcime. Elvis Hysenaj dhe Enis Velija kanë arritur marrëveshje me skuadrën gjakovare. Të…

LIRIA

Liria transferon ish-lojtarin e Drenicës

FOTO / Liria

2 September, 2020 @21:23

Skuadra prizrenase, Liria, ka zyrtarizuar mesfushorin, Diar Mustafa. Diari ka nënshkruar kontartë një vjeçare me Lirinë. Mustafa muaj më parë…

Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë