Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Malisheva rrëmben kapitenin e Drenicës

Malisheva rrëmben kapitenin e Drenicës


7 July, 2021 @19:08

Skuadra e inkuadruar në Superligë, Malisheva, po vazhdon me përforcime për të qenë sa më e kompletuar në edicionin e saj debutues.

Kësaj radhe, Malishevës iu bashkua mbrojtësi anësor me përvojë, Azem Bejta.

Bejta ka qenë pjesë e skuadrës së Drenicës, për të cilën ka luajtur për 18 vite rresht, ndërsa kohëve të fundit ka bartur edhe shiritin e kapitenit.

Para nënshkrimit me 31-vjeçarin, Malisheva ishte përforcuar edhe me lojtarë të rinj si Muhamet Hyseni, Gentrit Ulluri dhe Gentian Binishi.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës