Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Manchester United mund ta transferojë Torresin

Foto: Pinterest

Manchester United mund ta transferojë Torresin


28 February, 2021 @13:53

Manchester United po kërkon një qendër-mbrojtës për të partnerizuar anglezin Harry Maguire.

Sipas mediumit Goal.com, mbrojtësi i Villarreal mund të jetë njëri nga synimet e “Djajve të kuq” për afatin e verës. Pau Torres ka një klauzolë lirimi 49.6 milionë euro, shumë e cila nuk do të ishte problem për ekipin e Manchester United.

Manchester United sot takohet me Chelsea, në kuadër të Premier League, me fillim nga ora 17:30, në Stamford Bridge.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League