Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - TREPÇA

Mbyllet pjesa e parë në super derbin

Mbyllet pjesa e parë në super derbin


18 November, 2021 @19:43

Ka përfunduar pjesa e parë në super derbin në mes të Pejës dhe Trepçës.

Rezultati është i ngushtë por në favor të Pejës 53-51.

Përforcimi i ri i Pejës, Tyrone White, është duke shkëlqyer me 18 pikë, 6 kërcime e 6 asistime, derisa te Trepça Ty Cockfield me 16 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga