Të gjitha lajmet

FOMRACIONET ZYRTARE: GJEORGJIA - BJELLORUSIA

Ndaj kujt në finale, kuptohet më herët

Ndaj kujt në finale, kuptohet më herët


8 October, 2020 @17:03

Pas një ore fillon ndeshja gjysmëfinale e PlayOffit ndaj Gjeorgjisë dhe Bjellorusisë që luhet në Tbilisi.

Fituesi i kësaj ndeshjeje do të luaj në finale të PlayOffit për të siguruar biletën drejt EURO 2020 ndaj fituesit të duelit Maqedonia - Kosova.

Selektorët përkatës, kanë publikuar 11-shet zyrtare për ndeshjen mes Gjeorgjië dhe Bjellorusisë.

GJEORGJIA XI: (4-2-3-1) Loria; Kakabadze, Kverkvelia, Kashia, Dvali; Kankava, Kvekveskiri; Kvaratskhelia, Kiteishvili, Okriashvili; Qazaishvili; Selektor: Vladimir Weiss.

BJELLORUSIA XI: (4-4-2) Khatkevich; Naumov, Martynovich, Zolotov, Bordachev; Ebong, Yablonaki, Bakhar, Nekhaychik; Lisakovich, Khachaturyan; Selektor: Mikhail Markhel. 

Ndeshja nis në ora 18:00.


CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

EURO 2020/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

EURO 2020/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

SHKUP

Sa do të përfitojnë lojtarët e stafi i Maqedonisë për kualifikim?

EURO 2020/Liga e Kombeve

Sa do të përfitojnë lojtarët e stafi i Maqedonisë për kualifikim?

14/11/20 @ 09:31

PLAYOFF

S’arritëm! Finalistët e PlayOffit për 4 biletat e fundit për EURO

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

S’arritëm! Finalistët e PlayOffit për 4 biletat e fundit për EURO

09/10/20 @ 09:25

REFERËT JANË HOLANDEZË

Grupi i referëve për ndeshjen Maqedonia-Kosova

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Grupi i referëve për ndeshjen Maqedonia-Kosova

08/10/20 @ 12:35

MEDIA

Maqedonia-Kosova, me VAR

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Maqedonia-Kosova, me VAR

08/10/20 @ 12:29

BERNARD CHALLANDES

Challandes: Ëndrra është e mundshme

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Challandes: Ëndrra është e mundshme

07/10/20 @ 23:39

GORAN PANDEV, SULMUESI I MAQEDONISE VERIORE

Pandev: Ne, do të fitojmë

EURO 2020/Liga e Kombeve/International

Pandev: Ne, do të fitojmë

07/10/20 @ 21:46

ATDHE NUHIU

Jemi shumë të gatshëm

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Jemi shumë të gatshëm

07/10/20 @ 21:30

PARA NDESHJES

Pa ndriçim, Kosova kryen stërvitjen para lojës historike

EURO 2020/Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Pa ndriçim, Kosova kryen stërvitjen para lojës historike

07/10/20 @ 21:09


Të gjitha lajmet nga EURO 2020