Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEYMAR

Neymar me kontratë të re në PSG?

Neymar me kontratë të re në PSG?


15 April, 2021 @14:06

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, së shpejti pritet të nënshkruajë kontratë të re me skuadrën e tij.

Lajmi është bërë i ditur nga L’Equipe, ku thuhet se braziliani do të nënshkruajë kontratë 6 vjeçare që e mbanë atë në Paris deri më 2027, ndërkaq klubi po synon që nënshkrimin e kontratës ta bëjë qysh para ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve përballë Manchester Cityt.

Neymar aktualisht ka kontratë deri në qershor të vitit 2022 me PSG-në.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League