Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENAS

Nga Liria te Drenasi

Nga Liria te Drenasi


26 June, 2022 @20:10

Mbrojtësi i krahut të majtë, Ermal Vitija, është anëtar i ri i Drenasit, ka zyrtarizuar pak më parë klubi në fjalë përforcimin në llogarinë e Facebookut.

Vitija, që në stinorin e kaluar ka qenë pjesë e Lirisë së Prizrenit, pas një kohe të kaluar te Prishtina e Dukagjini, e së fundit edhe te Liria - tash do të mbrojë ngjyrat e ekipit të Drenasit, ndërsa do të punojë nën urdhërat e trajnerit Leotrim Kryeziu.

Drenasi i ka uruar mirë se ardhje lojtarit, ndërsa i ka uruar edhe sukses në stinorin 2022/23 me ekipin që garon në Ligën e Parë Grupi A.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë