Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID - LIVERPOOL

Pas Ramosit, edhe një qendërmbrojtës mungon ndaj Liverpoolit

Pas Ramosit, edhe një qendërmbrojtës mungon ndaj Liverpoolit


6 April, 2021 @13:40

Kur jemi në ditën e ndeshjes mes Real Madridit dhe Liverpoolit, skuadra spanjolle ka marrë edhe një lajm aspak të mirë

Francezi Raphael Varane ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19 dhe do t’i mungojë Realit sonte.

Përveç tij, për shkak të lëndimit mbrojtja e Realit sonte do ta vuajë edhe mungesën e kapitenit Sergio Ramos, që është gjithashtu një mungesë e madhe.

Ndeshja mes skuadrave në fjalë luhet sonte me fillim nga ora 21:00.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League