Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI - RILINDJA 1974

Penalltia e kapitenit, vendos fituesin

Penalltia e kapitenit, vendos fituesin


17 September, 2022 @18:38

Duelin ndërmjet Drenasit dhe Rilindjes 1974 e ka vendosur penalltia e shënuar nga kapiteni i Drenasit, Qemail Elshani, që ka qenë i saktë nga pika e bardhë për të vendosur duelin dhe për t’i sjellë tri pikë ekipit të tij.

Drenasi 1-0 Rilindja 1974 [Qemail Elshani 53pen.]

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë