Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIREL JOSA

Përfundon epoka Josa

Përfundon epoka Josa


22 June, 2016 @3:59

Trajneri i deritashëm i Skënderbeut, Mirel Josa, i cili u shpall katër herë rresht kampion me skuadrën korçare, nuk do të jetë më në krye të skuadrës.

Në njoftimin e dhënë nga faqja zyrtare e klubit, thuhet se Josa nuk do të jetë më trajner i skuadrës, pas një periudhe të shkëlqyer katër vjeçare.

“Gjashtë tituj kampionë radhazi si askush tjetër më parë, katër prej tyre nën drejtimin e trajnerit Josa. Sigurisht që jeta është cikël i cili ka një fillim dhe një fund. Pas katër sezonesh fantastike me rezultate historike largohet trajneri Josa nga pankina e Skënderbeut. Jemi të sigurë që marrëdhënia do jetë po e njëjtë edhe pas kësaj ndarjeje, pasi Josa do të mbetet përgjithmonë pjesë e historisë së një klubi i cili theu rekorde kombëtare dhe më gjërë. Faleminderit trajneri Josa, ish futbollistë, pjesëtarë të stafit, lojtarë, drejtues dhe tifozë të urojnë suksese në karrierën tënde,” thuhet në njoftim.


FAZA PËRGATITORE

Skënderbeu aranzhon katër miqësore në Austri

FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu aranzhon katër miqësore në Austri

22/06/16 @ 03:48

SHKËNDIJA

Lokomotiv Zagreb, testi para Europa Leagues

International

Lokomotiv Zagreb, testi para Europa Leagues

22/06/16 @ 03:35

TRASNFER

Fukui nënshkruan me Skënderbeun

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Fukui nënshkruan me Skënderbeun

22/06/16 @ 03:24

TRAJNERI

Ramiz Krasniqi në krye të Lirisë

FFK Superliga/Transfere

Ramiz Krasniqi në krye të Lirisë

22/06/16 @ 00:16

1/8 E FINALES

Fitorja e Turqisë, kualifikon Irlandën Veriore

UEFA Euro 2016

Fitorja e Turqisë, kualifikon Irlandën Veriore

21/06/16 @ 23:16

FSHF

FSHF kërkon nga MSH: Të gjithë të vakcinuarit në stadium

FSHF Kategoria Superiore

FSHF kërkon nga MSH: Të gjithë të vakcinuarit në stadium

26/07/21 @ 19:15

TEUTA

Florent Avdyli largohet nga Teuta

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Florent Avdyli largohet nga Teuta

25/07/21 @ 22:19

TIRANA

Tirana zyrtarizon Hotin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana zyrtarizon Hotin

22/07/21 @ 19:55

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

KUKËSI

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

FSHF Kategoria Superiore

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

03/07/21 @ 12:03

KUKËSI

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

02/07/21 @ 14:50

ZYRTARE

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

01/07/21 @ 18:21

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore