Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELET PËR EURO!

Përfundon shorti, playoffi për EURO - siguron 3 biletat e fundit

Përfundon shorti, playoffi për EURO - siguron 3 biletat e fundit


23 November, 2023 @12:20

Posa ka përfunduar shorti për playoffin drejt EURO 2024, që merr ekipet më të mira të mbetura në Ligat përkatëse të kombeve, ku janë përcaktuar tre nga çiftet si dhe ekipet që do të jenë vendase në finale të playoffit.

Kështu, sipas radhës, shorti ka përcaktuar këto ndeshje për playoff nga Liga e Kombeve për EURO 2024:

PLAYOFF I LIGËS A:

Uellsi-Finlanda
Polonia-Estonia

-

PLAYOFF I LIGËS B:

Bosnja e Hercegovina - Ukraina
Izraeli - Islanda

-

PLAYOFF I LIGËS C:

Gjeorgia-Luksemburgu
Greqia-Kazakistani

-


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian