Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DE BIASI

Pësuam gola të lehtë

Pësuam gola të lehtë


3 June, 2016 @23:33

Trajneri i Shqipërisë , Gianni De Biasi, ka është ndarë i pakënaqur nga përballja me Ukrainën.

Ai indirekt ka thënë se mbrojtja është treguar e dobët duke u shprehur kështu.

“Kemi pësuar gola të lehtë. Sikur po kemi frikë kur topi po hyn në zonën tonë. Duhet të jemi më të qetë aty,” ka thënë ndër të tjera italiani.

Shqipëria në miqësoren e fundit para EURO2016 u mposht nga Ukraina 1-3.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja