Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHPËRBLIME PËR FITOREN

Premitë e kuqezinjëve

Premitë e kuqezinjëve


20 June, 2016 @1:01

I gëzuar pas ndeshjes përveç shqiptarëve kudo në botë është shprehur edhe Armando Duka, presidenti i FSHF-së,

I pyetur nga Supersport pas ndeshjes Rumani-Shqipëri, Armando Duka deklaroi:

Objektivi është arritur. Jemi kënaqur që kemi ardhur deri këtu, mirëpo nuk kemi biletë kthyese. Do të qëndrojmë në Francë sa më tepër që mundemi.

Jam i lumtur për fitoren, por isha i lumtur edhe para ndeshjes duke parë shqiptarë që ishin të pranishëm në të gjithë Francën dhe duke festuar e qenë me ne në të gjithë botën.

Do të ketë premi për lojtarët. Kryeministri ka premtuar pasaporta diplomatike për të gjithë lojtarët, pasi që ata janë ambasadorët tonë më të mirë. Përveç pasaportave, do të ketë edhe shpërblime me një vlerë të caktuar monetare për secilin lojtar.”

Shuma që spekulohet se do t’i dhurohet secilit lojtar pritet të jetë 100 mijë euro, por ende nuk është konfirmuar asgjë.


EUROSPORT

Vlerësimet e lojtarëve pas ndeshjes

Shqipëria/UEFA Euro 2016

Vlerësimet e lojtarëve pas ndeshjes

20/06/16 @ 00:31

SHQIPËRIA

Kush, sa vrapoi?

Shqipëria/UEFA Euro 2016

Kush, sa vrapoi?

20/06/16 @ 00:23

IORDANESCU

40’000 tifozë u dhanë zemër atyre

UEFA Euro 2016

40’000 tifozë u dhanë zemër atyre

20/06/16 @ 00:13

KALKULIME

Si kualifikohet Shqipëria?

Shqipëria/UEFA Euro 2016

Si kualifikohet Shqipëria?

20/06/16 @ 00:13

3 VOTAT E SELEKTORIT

Votat e Edoardo Reja për FIFA Lojtarin më të mirë

Shqipëria/International

Votat e Edoardo Reja për FIFA Lojtarin më të mirë

18/01/22 @ 11:55

MIQËSORE

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

Shqipëria

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

11/01/22 @ 13:48

MIQËSORJA

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria/La Liga

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

29/12/21 @ 15:37

SHQIPËRI

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

24/12/21 @ 15:24

DEKLARATA PAS SHORTIT

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

20/12/21 @ 14:39

SHQIPËRIA

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

Liga e Kombeve/Shqipëria

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

18/12/21 @ 09:51

DEKLARATA E SELEKTORIT

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

16/12/21 @ 22:47

KOSOVA (F) - SHQIPËRIA (F)

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

Shqipëria/Kosova/International

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

30/11/21 @ 18:48

TALENTI: ARBËR BYTYQI

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

17/11/21 @ 20:48

WIL 1900

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

Shqipëria/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

17/11/21 @ 11:51


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria