Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE E PRISHTINËS SË RE!

Prishtina e Re fiton miqësoren ndaj Ilirisë

Foto: KFPrishtinaeRe/ fb

Prishtina e Re fiton miqësoren ndaj Ilirisë


20 January, 2024 @18:31

Prishtina e Re ka shënuar fitore në miqësoren e luajtur në Durrës sot, ndaj ekipit të Ilirisë. Për ekipin e Elon Berishës në këtë ndeshje kontrolluese shënuan Kreshnik Bahtiri dhe Labinot Jetullahu, që sollën fitoren 2-1 ndaj ekipit prej Fushë Krujës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë