Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina eliminohet nga Liga e Kampionëve

FOTO / Barcelona futsall

Prishtina eliminohet nga Liga e Kampionëve


15 January, 2021 @21:23

Skuadra e futsallit të Prishtinës, u mposht nga Barcelona me rezultat 9-2 dhe u eliminua nga Ligës së Kampionëve.

Golat e Prishtinës i shënuan M.Dervishaj dhe O.Ibishi.

Kjo ishte ndeshja më e rëndësishme në histori të skuadrës së Prishtinës, derisa arritën raundin 1/16 të Ligës së Kampionëve.


 
Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga