Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - FERONIKELI

Prishtina - Feronikeli, 11-shet startuese

Topsporti / A.P

Prishtina - Feronikeli, 11-shet startuese


23 November, 2021 @11:59

Një prej dy ndeshjeve të ditës së sotme në Superligë luhet në kryeqytet, ku Prishtina e pret Feronikelin mysafir.

11-SHET STARTUESE:

PRISHTINA: Halimi; Krasniqi, Bekteshi, Mici, Abazi; Karabeci, Boshnjaku, Krasniqi; Hoti, John, Kryeziu.

FERONIKELI: Smakiqi; Lladrovci, Pllana, Shala, Prokshi, Shabani, Qorri, Maliqi, Elshani, Rexhepi, Morina.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga