Të gjitha lajmet

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, 11-shet startuese

Foto: FC Prishtina

Prishtina vs. St Joseph’s, 11-shet startuese

27 June, 2019 @19:40

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Prishtinës dhe St. Joseph’s, skuadra këto që mes vete ndeshen me fillim nga ora 20:45.

FORMACIONET STARTUESE:

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, kë favorizojnë bastoret?

TOPSPORTI

27 June, 2019 @9:59

Sonte me fillim nga ora 20:45 skuadra e Prishtinës nis rrugëtimin e saj në Europa League. Kur jemi në…

EUROPA LEAGUE PRELIMINARY ROUND

Prishtina në Europa League, sonte ndeshja e parë

27 June, 2019 @8:52

Me fillim nga ora 20:45, sonte skuadra e Prishtinës zhvillon ndeshjen e parë të raundit preliminar të Europa League. Nënkampioni…

GJILANI

Dautaj i kthehet përsëri te skuadra e Gjilanit

FOTO/ Gjilani

26 June, 2019 @12:44

Futbollisti i deritashëm i Ferizajit, Qëndrim Dautaj, është rikthyer përsëri skuadrës së Gjilanit. Dautaj, stinorin e kaluar ishte njëri ndër…

FERONIKELI - LINCOLN RED IMPS

Fitorja e parë evropiane, Nikli në finalen preliminare

25 June, 2019 @22:35

Kampioni i Superligës së Kosovës në futboll, Feronikeli, në debutimin e tij në Evropë, ka shënuar fitore 1-0 kundër skuadrës…

FERONIKELI - LINCOLN RED IMPS

Feronikeli vs. Lincoln Red Imps, 11-shet startuese

25 June, 2019 @19:43

Me fillim nga ora 20:45, Feronikeli në “Fadil Vokrri” përballet ndaj skuadrës Lincoln Red Imps nga Gjibraltari. Nëse Feronikeli fiton,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga