Të gjitha lajmet

PP: RAHOVECI - PRIZRENI

Prizreni ngushton epërsinë e vreshtarëve

Prizreni ngushton epërsinë e vreshtarëve

3 November, 2019 @21:44

Ka përfunduar pjesa e parë në Mizahir Isma, ndërsa Prizreni ka treguar një lojë më të mirë në çerekun e dytë, duke ngushtuar epërsinë 8 pikëshe të çerekut të parë të Rahovecit, në 5, për fund të pjesës së parë 46-41.

Pas çerekut të parë 25-17, Prizreni mori çerekun e dytë me 21-24, ndërsa me 16 pikë të shënuara Malcolm Canada është aktualisht më efikasi në ndeshje.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.

Ç1: RAHOVECI - PRIZRENI

Rahoveci tetë pikë përpara

3 November, 2019 @21:23

Skuadra e Rahovecit ka mbyllur me tetë pikë epërsi çerekun e parë të ndeshjes ndaj Prizrenit. Starti i mirë…

TREPÇA - FERONIKELI

Ndeshja e dytë dramatike i takoi Feronikelit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

3 November, 2019 @21:15

Pas ndeshjes dramatike në mes të Yllit dhe Pejës, një përfundim tjetër dramatik ndodhi në ndeshjen në mes të Trepçës…

STARTUESIT PËR NDESHJEN QË PËRCAKTON LIDERIN

5-shet e para: Rahoveci-Prizreni

TOPSPORT/ Arian Paçarizi

3 November, 2019 @20:52

Ndeshja përcaktuese për liderin e ri të Superligës nis pas pak, ndërsa trajnerët e ekipeve përkatëse, Rahoveci dhe Prizreni, kanë…

PARA DUELIT TË FUNDIT TË XHIROS

Fituesi merr kreun e Superligës

3 November, 2019 @20:15

Përballja e sontme që nis në ora 21:00 dhe luhet në Mizahir Isma, ndërmjet Rahovecit dhe Prizrenit - do të…

TREPÇA - FERONIKELI

Pjesa e parë në Minatori, kalon ngushtë

3 November, 2019 @19:50

Trepça ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj Feronikelit në përballjen që po zhvillohet në Minatori. Mitrovicasit që prej…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga