Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Rahoveci mposht ekipin e Superligës në miqësore

Rahoveci mposht ekipin e Superligës në miqësore


25 July, 2021 @22:05

Skuadra më e re e Ligës së Parë, Rahoveci, sot luajti ndeshje miqësore me Feronikelin.

Rahoveci me lojë të mirë e mposhti Niklin me rezultat 1-0.

Goli i vetëm në ndeshje erdhi nga lojtari Lorik Dobratiqi.

Rahoveci në stinorin e ri do të jetë në Grupin A në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë