Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Rashica startues kundër kampionit

Rashica startues kundër kampionit


21 August, 2021 @15:06

Kampioni aktual i Premier Leagues, Manchester City, do të përballet me Norwich Cityn nga ora 16:00.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, do të jetë startues në këtë ndeshje.

Që të dyja skuadrat pësuan në xhiron e parë të Premier Leagues.

Man City XI: Ederson; Cancelo, Laporte, Dias, Walker; Grealish, Rodri, Gundogan; Silva, Jesus, Torres.

Norwich XI: Krul; Aarons, Hanley, Gibson, Giannoulis; Lees-Melou, Gilmour, Rupp; Cantwell, Pukki, Raschica.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League