Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/2: REAL MADRID - MANCHESTER CITY

Real Madrid vs. Manchester City, 11-shet startuese

Real Madrid vs. Manchester City, 11-shet startuese


9 May, 2023 @19:39

Me fillim nga ora 21:00, në Madrid sonte luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Skuadrat startojnë kështu:

REAL MADRID: Courtois, Carvajal, Rüdiger, Alaba, Camavinga, Kroos, Modric, Valverde, Rodrygo, Vinicius, Benzema

CITY: Ederson; Walker, Stones, Dias, Akanji; Rodrigo, Gundogan (C); De Bruyne, Bernardo, Grealish; Haaland


 
Të gjitha lajmet nga Champions League