Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

Samir Sahiti kalon te rivali lokal


4 July, 2021 @19:02

Futbollisti, Samir Sahiti, kalon te rivali lokal Trepça’89.

Sahiti ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me skuadrën mitrovicase. Në stinorin e kaluar ai ka luajtur për Trepçën

Trepça’89 ende nuk e zyrtarizuar lojtarin, derisa Samiri lajmin e ka konfirmuar për faqen Mitrosport.

Trepça’89 pësoi nga Dukagjini në ndeshjen e barazhit dhe në këtë stinor do të garon në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë