Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Sampdoria dhe Augsburg pas Dresevicit

Pamje nga arkivi

Sampdoria dhe Augsburg pas Dresevicit


7 June, 2022 @16:21

Mesfushori i Kosovës, Ibrahim Dresevic, është vënë në llupë të ekipit italian, Sampdoria dhe atij gjerman, Augsburg.

Sipas italianes Tuttomercatoweb Dresevic 25-vjeçar që në fund të këtij muaji mbetet lojtar i lirë po kërkohet nga këto dy ekipe si përforcim në mbrojtje të skuadrës.

Ibrahim Dresevic nuk ka vazhduar kontratën me ekipin e tij aktual, Heerenveen.

Përndryshe, Dresevic rregullisht ftohet nga përzgjedhësi i Kosovës, Alain Giresse.


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga