Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Shaqiri me supergol ndaj Turqisë (Video)

Shaqiri me supergol ndaj Turqisë (Video)


20 June, 2021 @18:30

Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol duke e mposhtur portierin turk Ugurcan Cakir, në ndeshjen Zvicra - Turqia.

Shaqiri shënoi në minutën 26’ për rezultatin 2-0 në të mirë të Zvicrës.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani