Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA - POLONIA

Shqipëria - Polonia, 11-shet startuese

Shqipëria - Polonia, 11-shet startuese


12 October, 2021 @19:33

Ndeshje shumë e rëndësishme për Shqipërinë sonte!

Kuqezinjtë e presin në shtëpi Poloninë me fillim nga ora 20:45 në një ndeshje jetike për rrugën drejt Botërorit të Katarit.

11-SHET STARTUESE:

SHQIPËRIA: Berisha; Hysaj, Ismajli, Kumbulla, Veseli; Ramadani, Bare, Trashi; Roshi, Uzuni, Manaj.

POLONIA: Szczesny; Glik, Bednarek, Dawidowicz, Puchacz; Moder, Krychowiak, Jozwiak, Zielinski; Buksa, Lewandowski.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror