Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

U21

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë

Foto: FSHF

Shqipëria U21, të ftuarit për duelin ndaj Çekisë


27 August, 2021 @17:08

Është publikuar lista e të ftuarve të Alban Bushit për ndeshjen që Shqipëria U21 e luan ndaj Çekisë në shtator.

Dueli është i vlefshëm për kualifikimet drejt EURO2023, ndërkohë që ndeshja luhet më 6 shtator me fillim nga ora 18:00 në Çeki.

Alban Bushi për këtë ndeshje ka ftuar këta lojtarë:

Në këto kualifikime, Shqipëria është në Grupin G bashkë me Anglinë, Republikën Çeke, Slloveninë, Andorrën dhe Kosovën.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja