Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Stadiumi “Fadil Vokrri” shtyen ndeshjen Prishtina – Gjilani

Stadiumi “Fadil Vokrri” shtyen ndeshjen Prishtina – Gjilani


19 March, 2021 @17:02

Ndeshja e xhiros XXVI në Superligë që ishte paraparë të zhvillohet në këtë fundjavë, ajo ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit, është shtyer për një datë tjetër.

Arsyeja e kësaj shtyerje është ruajtja e fushës së stadiumit “Fadil Vokrri”, për ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës.

Termini i ri i kësaj ndeshjeje është caktuar më 30 mars, në ora 15:00.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës