Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUEDIA - KOSOVA

Suedia - Kosova, 11-shet startuese

Suedia - Kosova, 11-shet startuese


9 October, 2021 @16:08

Me fillim nga ora 18:00, sonte Kosova luan ndaj Suedisë në kuadër të kualifikimeve drejt Kampionatit Botëror.

Formacionet startuese të skuadrave janë këto:

SUEDIA: Olsen; Krafth, Danielson, Augustinsson, Claesson, Ekdal, Olsson, Nilsson, Forsberg, Kulusevski, Isak.

KOSOVA: Muric; Vojvoda, Aliti, Rrahmani, Hadëgjonaj; Dreshevic, Loshaj; Bytyqi, Rashani, Rashica; Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror